Categories
Uncategorized

“Ti nuk di akoma kush je, vajte 40 vjeç”, Luizi shpërthen në ofendime ndaj rivales së tij më të madhe

Luizi ka nisur fushatën në të gjithë shtëpinë, teksa po i nxitë banorët të mos i flasin Efit.

Duket se jo gjithçka ka shkuar siç duhet sepse ka hasur në rezistencën e disa prej banorëve të tjerë.

Nisur nga kjo Luizi i ka konsideruar banorët si njerëz pa karakter dhe çapaçula.

Pas këtyre akuzave nuk ka munguar dhe përgjigja e Deas.

Pjesë nga biseda:

Luizi: O njerëz pa karakter, o çapaçula

Dea: Ti njëherë që flet për karkater nuk e di

Luizi: Ti je e fundit, ti je fundërrina

Dea: Kur flet ti për karakter mos ngelt njeri në këtë planet. Ti nuk di akoma kush je, vajte 40 vjeç.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *