Categories
Uncategorized

Elvis Pupa bën bashkë banorët e “BBV2”, zbulon surprizën e madhe që ka përgatitur

Elvis Pupa ishte i eleminuari i spektaklit të së martës e ditën e sotme ka qenë i ftuar në emisionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulën.

Visi foli për eksperiencën brenda shtëpisë dhe për planet e tij të ardhshme, ku përveç projekteve muzikore, Visi ka folur edhe për një film ku do të marrin pjesë disa nga banorët e “BBV2”.

“Kam qejf të bëjë një film, mund të ketë disa pjesë të shkurtra humoristike…po dhe këtë filmin e kam qejf, dua të rikthejë filmin e fundit që kam rregjistruar në Amerik në 2011, dua të bëj dyshin, po dua të bëhet këtu, dua një produksion të madh, shume veta nga shtëpia e “BBV2” kanë shprehur dëshirën të jenë pjesë e këtij produksioni…” – ka thene ai.

Lorenci ka disa ditë që është larguar me vullnetin e tij nga shtëpia e “BBV2” ndërsa Vis Pupa është eleminuar në spektaklin e kësaj të marte. Ditën e sotme të dy djemtë kanë postuar një foto në Instagram ku shfaqen në një studio muzikore e duket se janë duke përgatitur ndonjë bashkëpunim muzikor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *